cs.pglcta.com | server cs1.6
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


NEW SITE HTTP://WWW.PGLCTA.COM
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Model inscriere CONCURS !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
I will be champion !
Moderator
Moderator
I will be champion !


Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 01/05/2009

Model inscriere CONCURS ! Empty
MesajSubiect: Model inscriere CONCURS !   Model inscriere CONCURS ! I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 12:14 am

Tur- Meciul se va desfasura doar tur !
Ora 20:00 inceperea meciului
Arbitri stabiliti de noi
Meciurile se vor face 2 vs 2 !
Meciurile vor fi in fiecare Miercurea,Joia,Vinerea ! deoarece e posibil k in wekend sa fiti ocupati !

-===================================================================-
Regulament

Neprezentare demourilor duce la banarea clanului! kt si eliminarea acestuia din concurs !
Discutia se face pe say_team cei care vor folosi say vor primi kick eventual ban
Fara coduri (ban pemanent)
_________________________________________________________________________________________
Model:
- Numele clanului :
- Participanti :



Suces tuturor participantilor !


Ultima editare efectuata de catre I will be champion ! in Sam Mai 02, 2009 12:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
aleCsu
Usher Activ
Usher Activ
aleCsu


Numarul mesajelor : 45
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Model inscriere CONCURS ! Empty
MesajSubiect: Re: Model inscriere CONCURS !   Model inscriere CONCURS ! I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 12:18 am

I will be champion ! a scris:
Tur- Meciul se va desfasura doar tur !
Ora 20:00 inceperea meciului
Arbitri stabiliti de noi
Meciurile se vor face 2 vs 2 !
Meciurile vor fi in fiecare Miercurea,Joia,Vinerea ! deoarece e posibil k in wekend sa fiti ocupati !

-===================================================================-
Regulament

Neprezentare demourilor duce la banarea clanului! kt si eliminarea acestuia din concurs !
Discutia se face pe say_team cei care vor folosi say vor primi kick eventual ban
Fara coduri (ban pemanent)
_________________________________________________________________________________________

Suces tuturor participantilor !

As fi interesat eu faR*aleCsu si cu faR*Lucifer stam in aceiasi camera si am putea face echipa Very Happy
te rog revin`o cu edit si inscrie clanu asa qm e in model,uitate k am intraodus modelul.MS !
edit by I will be champion !
Sus In jos
http://alecsu.wordpress.com
 
Model inscriere CONCURS !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Model]Cerere admin!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cs.pglcta.com | server cs1.6 :: Campionat 2 vs 2 ! :: Meci'uri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente