cs.pglcta.com | server cs1.6
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


NEW SITE HTTP://WWW.PGLCTA.COM
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Zece Caractere] Ban ??

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Lucifer
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 114
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 4:05 am

salut Razz... de ce am dom'le ban??? Shocked spuneti-mi si mie macar sa stiu sa nu ma dau connect aiurea No .... macar stiu o treaba...


e permanent.. nu e permanent... aveti motiv.. naveti motiv.. ziceti-mi si mie .. orice... confused

mai intru sau nu mai intru ?? confused confused
Sus In jos
OaRe RuP? o
WebMaster
WebMaster
OaRe RuP? o


Numarul mesajelor : 108
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 4:08 am

Cine ti'a dat ban ?!
Sus In jos
https://pglcta.forumgratuit.ro
Lucifer
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 114
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 4:10 am

cine nu stiu... vreau sa stiu de ce Neutral de unde si pana unde ban.. la cate poze miati facut Neutral si nu joc de ieri de azi pe server e aiurea rau ce se intampla
Sus In jos
OaRe RuP? o
WebMaster
WebMaster
OaRe RuP? o


Numarul mesajelor : 108
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 4:17 am

Atunci nu ma intreba pe mine !Smile eu o sa ii intreb pastia dc ban Lucifer... sa vad... ce raspuns o sa am ...si daca nu recunoaste nimeni...ti'l v'oi scoate. Neutral


V'a fii considerat fara motiv.
Sus In jos
https://pglcta.forumgratuit.ro
Petunia
Usher Activ
Usher Activ
Petunia


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 4:54 am

cand si daca mai patesti vreodata asa fa-ti un screen shot la consola sa stim si noi de cine ne luam Wink
Sus In jos
OaRe RuP? o
WebMaster
WebMaster
OaRe RuP? o


Numarul mesajelor : 108
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 4:55 am

Bai danaa asta e din ce in ce mai buna !

Buna...referitor la administrare :>...merita ma merita :>Smile)
Sus In jos
https://pglcta.forumgratuit.ro
aleCsu
Usher Activ
Usher Activ
aleCsu


Numarul mesajelor : 45
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 4:57 am

OaRe RuP? o a scris:
Cine ti'a dat ban ?!
Eu nu i-am dat ban !
Sus In jos
http://alecsu.wordpress.com
Petunia
Usher Activ
Usher Activ
Petunia


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 5:00 pm

OaRe RuP? o a scris:
Bai danaa asta e din ce in ce mai buna !

Buna...referitor la administrare :>...merita ma merita :>Smile)
experienta e de vina sefu Wink Laughing
Sus In jos
Lucifer
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 114
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 5:19 pm

sa va mai zic ceva... banu nu l-am luat cand eram pe server Neutral ca asta e nasol ... nush cine mi-a dat

in fine... daca vreti sami lasati ban sau sa mi-l scoateti mi-e indiferent doar ma cunoasteti ce naiba. si o lungim prea mult aici Smile va astept cu verdictul bounce
Sus In jos
I will be champion !
Moderator
Moderator
I will be champion !


Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 01/05/2009

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 6:30 pm

Dupa parerea mea lucifer nu este codat ! asa qm zicea si ionix si`a umplut pc cu poze de la el ! eu un jucator bun nu cred k ar folosi coade !
Sus In jos
OaRe RuP? o
WebMaster
WebMaster
OaRe RuP? o


Numarul mesajelor : 108
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeDum Mai 03, 2009 3:56 pm

o fi el bun... dar e copil Smile..si asta nu imi da NICI cea mai mica garantie :* (din cate stiu ai 13-14 ani )
Sus In jos
https://pglcta.forumgratuit.ro
Lucifer
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 114
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeDum Mai 03, 2009 4:18 pm

eu? 13-14 ani?? Smile))) =)) din cate stiu eu... sunt mai mare ca tine Wink 17 ani ai nu?? nush cine tia zis tie ca am .. cat?? 13 ani? Neutral =))))) lol! lol! lol! lol! lol! copil auzit Smile)))) =))))) hai frate laso drak de treaba... inchide postu... lasami ban-u si gata .... oricum.. mai sunt servere Smile da aici imi placea ca imi facuseti deja destule poze si puteam si eu juca linistit . in fine Wink
Sus In jos
OaRe RuP? o
WebMaster
WebMaster
OaRe RuP? o


Numarul mesajelor : 108
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeDum Mai 03, 2009 4:38 pm

Ok cum zici tu. Smile

Astept IP :
Sus In jos
https://pglcta.forumgratuit.ro
Lucifer
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 114
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeDum Mai 03, 2009 4:47 pm

--.---.--.-- Smile
Sus In jos
Petunia
Usher Activ
Usher Activ
Petunia


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeDum Mai 03, 2009 5:39 pm

my bad Smile


Ultima editare efectuata de catre Petunia in Dum Mai 03, 2009 9:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
OaRe RuP? o
WebMaster
WebMaster
OaRe RuP? o


Numarul mesajelor : 108
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitimeDum Mai 03, 2009 8:49 pm

Smile sORY :* nu am zis eu ca am dat edit am trecut ip'ul cu -- pentru al proteja ...cine stie ce....nu e voie sa dea IP'ul pe forum.
Sus In jos
https://pglcta.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





[Zece Caractere] Ban ?? Empty
MesajSubiect: Re: [Zece Caractere] Ban ??   [Zece Caractere] Ban ?? I_icon_minitime

Sus In jos
 
[Zece Caractere] Ban ??
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cs.pglcta.com | server cs1.6 :: Discutii libere :: Probleme!-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente